aracep-butonu arais-butonu
acarsoy ticaret whatsapp ile ikinci el eşya satmak
Acarsoy Ticaret

Acarsoy Ticaret

mobillogo

İkinci el eşya ve Antika Eşya Alım Merkezi

Acarsoy Ticaret siz değerli müşterilerimiz için ikinci el eşyalarınızı , halılarınızı , mobilyalarınızı, antika eşyalarınızı piyasa değerinden nakit olarak satın almaktadır. Bu işlemleri yaparkende sizi hiç zahmete sokmadan bir telefon ile evinize kadar yada iş yerinize kadar gelerek satmak istediğiniz eşyayı sizi hiç yormadan yerinden almakta ücretinide peşin olarak ödemektedir.

Ankarada antika eşya alımı için çok fazla mekan bulunmamaktadır. Firmamız antika ve tarihi değeri olan eşyalarınızı satmak istediğinizde sizlere yardımcı olmaktadır.

Bizi tercih edin rahat edin.

Evinizi taşımanız gerekti ve artık duvarda duran klimanızı ne yapacağınızı bilmiyorsanız size bir tavsiyemi olacak. Klimanızı hemen nakit paraya çeviem şansınız var. Nasıl mı ? Acarsoy ticaret yıllardır ikinci el eşya alım sektöründe her çeşit duvar klimalarını ve salon klimalarını satın alım işlemini yapmaktadır. Adresiniz neresi olursa olsun bizi arayıp satmak istediğiniz klima hakkında detay bilgisini bize ilettikten sonra size klimanız için fiyat verebiliriz. Eğer sizde fiyatı makul bulursanız hemen gelip klimanızı satın alıyor ve ödemesinide naskit olarak kapınızda yapıyoruz.

Yaptığımız tüm ikinci el klima alım işlemlerinde alan ve satan memnun olarak ayrılmıştır.

Bizi tercih edin ve rahat edin.

Lütfen Paylaşın…Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrShare on RedditShare on StumbleUponShare on FacebookPin on PinterestDigg this