aracep-butonu arais-butonu
acarsoy ticaret whatsapp ile ikinci el eşya satmak
Hakkımızda

Merhabalar sevgili Ankaralılar ;
Acarsoy Ticaret olarak çok uzun yıllardır ikinci el eşya ve antika eşya alımında en iyi hizmeti gurur ile sunmaktayız.

Gelişen web telnolojileri ve teknoloji çağına ayak uydurmak ve tüm halkımıza en iyi hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmak için web sitemizi yayına sokmuş bulunmaktayız. Amacımız tüm Türkiye den elinizde bulunan 2 el eşyaları ve 2 el antikalarınızı piyasa değerinden hemen nakit olarak satın almak ve müşterilerimizi memnun etmektir.

Sizinde amacınız internete girdiğinizde arama motorları üzerinden 2 el alanları bulmak ise yolunuz mutlaka bizimle kesişecektir. Sitenin en üstünde bulunan logomuz üzerindeki telefon numaralarımızdan bizi arayarak istediğiniz konu hakkında bilgi alabilir yada elinizdeki 2 el eşyaları satmak için fikir edinmek fiyat almak isterseniz yine aynı numaralardan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Sizin istediğiniz şekilde istediğinz adrese gelerek elinizdeki eşyaları hiç eliniz değmeden nakliye işlemlerini bizim tarafımızdan yapılarak alıyoruz. Sizi hiçbir zahmete sokmuyoruz. Dediğimiz gibi sizin için en iyi olan hizmeti sunmak için varız. Bizi arayın ve kalitenin farkını yaşayın. İkinci el kullanılmış ve eski eşya sektörünün dev firması olan Acarsoy Ticaret sizlerin hizmetine hazırdır.

Firma Sahibi : Sefa Acarsoy

Telefon: 0 312 310 37 38 – 0 532 622 24 15

Adres :  İtfaiye Meydanı

Kosova Sokak Aydınlar İş Hanı

No: 9/36 Ulus Ankara

 

Daha Büyük Görüntüle
 

Lütfen Paylaşın…Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrShare on RedditShare on StumbleUponShare on FacebookPin on PinterestDigg this